Nordland kunst og filmfagskole - Ansatte
 
Maria  BrattProgramkoordinator Les mer »
Telefon
Mobil 48 17 48 84
E-post maria.bratt@vgs.nfk.no
Maria Bratt

Jan   BullAvdelingsleder Les mer »
Telefon
Mobil 46 54 86 46
E-post jan.bull@vgs.nfk.no
Jan Bull

Synne  BullProfessor II / Billedkunstner Les mer »
Telefon
Mobil 40 04 93 66
E-post synne.tollerud.bull@vgs.nfk.no
Synne Bull

Edvart Falch  AlsosTeknisk ansvarlig Les mer »
Telefon
Mobil 91 99 93 36
E-post edvals03@vgs.nfk.no
Edvart Falch Alsos

Matilda  PriehodovaRenholder Les mer »
Telefon
Mobil 48 07 20 87
E-post matilda.priehodova@nfk.no
Matilda Priehodova

Ida Høyen   SolvangAdministrasjon/bibliotek/informasjon Les mer »
Telefon 76 06 63 60
Mobil 97 56 70 48
E-post ida.hoyen.solvang@vgs.nfk.no
Ida Høyen Solvang

Eivind Fausa  StorvikVaktmester (engasjement) Les mer »
Telefon
Mobil
E-post
Eivind Storvik

Kenneth  SævenstadVaktmester Les mer »
Telefon
Mobil 41 25 91 96
E-post kenneth.goran.saevenstad@nfk.no
Kenneth Sævenstad

Janna  Thöle-JuulHøgskolelektor, billedkunstner Les mer »
Telefon
Mobil
E-post janna.thole-juul@vgs.nfk.no
Janna Thöle-Juul

Guro BrusgaardHovedveileder, regissør Les mer »
Telefon
Mobil
E-post
Guro Brusgaard

sInaktiv fInaktiv neste move to last record
Artikkel
 
 

Kontaktinformasjon

Nordland kunst- og filmfagskole

 

Rektor: Katja Eyde  Jacobsen

 

Besøksadresse:

Tore Hjortsgate 24

 

Postadresse:

Boks 49

8309 Kabelvåg

Fakturaadresse

 

post.nkfs@nfk.no

Telefon : 76 06 63 60

Åpningstid: 08.30-15.30

Redaktør: Geir Johnsen | Webansvarlig: Håvard Vognild  | CMS/Webdesign: ACOS

Login for redigering